O czym świadczą zawroty głowy?

Obecnie przebywam w UK. I nie mam dostępu do specjalistów a moje dolegliwości są coraz bardziej dokuczliwe. Od kilku dni dokuczają mi zawroty głowy od pobudki do snu. Czasem silniejsze czasem lżejsze. Do tego dochodzi ucisk w lewym boku i podbrzuszu nasilające się przy wydychanym powietrzu. Brak gorączki. Czasem duszności. Morfologia miesiąc temu ok, cytologia dobra, ginekolog nic nie zobaczył. Dolegliwości są b dokuczliwe :(. Bóle brzucha i biegunki towarzyszą mi dość często jak przy zatruciu

Witam Panią
Nie wspomina Pani nic o tym, jaki tryb życia Pani prowadzi.
Czy przeżywa lub przeżywała Pani jakieś stresujące sytuacje?
Problemy, które Pani opisuje mogą być reakcją obronną
ludzkiej psychiki na stres, lęk czy traumatyczne przeżycie.
Pani objawy mogą wskazywać na zaburzenia nerwicowe,
Jednak rzetelną diagnozę można postawić tylko podczas
osobistej konsultacji.
Przede wszystkim ważne jest, żeby Pani problem
został prawidłowo zdiagnozowany.
Zachęcam do omówienia problemu z psychologiem.
Wskazana też jest konsultacja z neurologiem,
który pokieruje dalszą ścieżką diagnostyczną.
Gdyby chciała Pani porozmawiać ze mną o problemie,
to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz
psycholog
konsultacje@psycholog24online.pl
http://psycholog24online.pl