O czym świadczą zawroty głowy i niskie ciśnienie?

Mam 37 lat i jestem mężczyzną. Od dłuższego czasu mam takie objawy jak: skoki ciśnienia, ból w klatce piersiowej, zawroty głowy,spadek kondycji,wieczne zmęczenie, bezsenność,ciężkie nogi,duszności, gdy mam ręce w dole czuje jakby mi puchly. Mam prośbę do jakiego lekarza iść i jakie badania zrobić?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje przede wszystkim udac się do lekarza pierwszego kontaktu po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć