O czym świadczą zawroty głowy podczas antybiotykoterapii?

Witam. Mam ropien około migdałkowy po anginie. Dostałam zinnat 500mg co 12godz. i Metronizadol 2 razy po 2 tabl.250mg.przy wadze 58kg. Rano przyjęłam drugie dawki tychże leków. Z godzinę temu zaczęły się zawroty głowy i do tego czuje dość spora ciężkośc glowy(nie wiem jak inaczej to ująć) i jestem mega słaba. Kontrola u laryngologa w pt. Mogę spokojnie zażywać dalej w takich dawkach leki w jakich zażywam?

Lek. Paweł Szadkowski

Jeśli objawy będą nasilone i będą się utrzymywały lub pojawią się inne niepokojące dolegliwości, sugeruję udać się wcześniej na wizytę kontrolną.