O czym świadczą zimne dłonie i stopy?

Witam. Mam 20 lat i już od jakiegoś czasu zauważyłem że mam problem z zimnymi stopami i dłońmi. Noszę ciepłe skarpetki nie noszę zegarków uciskających i innych tego typu gadżetów. Zawsze wieczorem przed snem mam lodowate stopy które nagrzewają się dopiero po kąpieli lub naprawdę jeżeli leże kilka godzin pod kołdrą. Wcześniej jak byłem młodszy nie miałem tego problemu. Czy to może być związane z za niską wagą(71 przy 185 cm)?

Lek. Tomasz Budlewski

Przyczyn może być wiele.. proponuje udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć