O czym świadczą złe wyniki rozmazu manualnego?

Zle wyniki rozmazu manualnego: NE% 72,4% (37-70) LY% 14,3% (20-45) MO 11,3 % (4,3 - 9,7) RDW - SD 37,8 (38,9-50) OB 34 CRP 41,3 reszta wyników w normie, czy może to świadczyć o czymś poważnym ? Badanie przeprowadzone gdy były objawy grypy, bądź anginy , biała wydzielina na migdałach i przebyta mononukleoza.

Lek. Paweł Szadkowski

Podwyższone wartości OB i CRP świadczą o obecnym stanie zapalnym. Reszta wyników również lekko wskazuje na zakażenie bakteryjne. Proszę udać sie do lekarza pierwszego kontaktu w celu dokładnej oceny Pani stanu klinicznego i ew. leczenia.