O czym świadczy biała barwa paznokci?

Witam Pani Doktor, O CZYM MOŻE ŚWIADCZYĆ I W JAKICH PRZYPADKACH WYSTĘPUJE BIAŁA BARWA PAZNOKCI. Gdzie mogę więcej zaczerpnąć fachowej informacji na ten temat, aby pogłębić swoją wiedzę?

Witam, proponuję wizytę w gabinecie dermatologicznym, ponieważ sam opis, bez zdjęcia zmienionej płytki paznokciowej niewiele wnosi. Fachowych informacji dotyczących Pani problemu dostarczy lekarz, który po dokładnym zbadaniu będzie mógł zastosować odpowiednią terapię.