O czym świadczy biała i chropowata brodawka sutkowa?

Witam, zastanawia mnie jakie podłoże może mieć moja wada. Mianowicie moja brodawka sutkowa jest praktycznie biała od dziecka jednak jest nieestetyczna i skóra na niej nie jest gładka lecz dość "chropowata"? Ma widoczne grudki.Wczesniej nie zwracalam na to uwagi, jednak w tym momencie bardzo się martwię. Proszę o jakąkolwiek poradę.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza ginekologa lub dermatologa . Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć