O czym świadczy ból brzucha i krew w stolcu?

Witam, Mężczyzna, 32 lata. Od dwóch dni mam kłopoty z jedzeniem, po każdym zjedzonym posiłku występuje u mnie w ciągu 10 minut ból w lewej części podbrzusza. Odczuwam zaraz nagłą potrzebę oddania stolca. I tu pojawia się moje przerażenie, bo to co wydalam to jest rzadka substancja. Wizualnie wygląda to jak krew wymieszana z galaretką. Powtarza się to co około 5 minut, kilkakrotnie. Po około godzinie, ból ustępuje. Wszystko się powtarza jak tylko coś znowu zjem. Dodam, że wystarczy kęs jedzenia. Bardzo proszę o poradę.
ponad rok temu

Dzień dobry!
Objawy przez Pana opisywane ewidentnie sugerują chorobę wrzodową żołądka z krwawieniem z wrzodów żołądka. Powinien Pan czym prędzej udać się do lekarza. Każde kolejne krwawienie może zakończyć się krwotokiem i zagrożeniem życia.
Z poważaniem