O czym świadczy ból głowy i wzdęcia po stosowaniu Dexilant?

witam zrobilem test na helicobacter pyroli dostalem od rodzinnego 2 antybiotyki i dexilant 30 jak antybiotyki bralem nic nie bolalo teraz biore juz 2 miesiac dexilant 30 problem z tym ze okropnie mnie glowa boli i mam wzdecia ze nawet nospa nie pomaga malo tego jeszce doszly skurcze nog ile czasu trzeba brac ten dexilant do tego biore na nerwice lekowa elicea i atarax i dodam ze bylem uzalezniony od benzodiazepiny ktore lekarz przepisywal tzn relanium ,cloranxen pozdrawiam

Dzień Dobry Panu,

Po przeczytaniu Pana posta, mocno zachęcam Pana do podjęcia terapii, bo jak wynika z opisu Pana leczenia, to leczenie Panu nie służy...

Proszę skonsultować symptomy z lekarzem prowadzącym Pana.

Życzę Panu tylko dobrego samopoczucia,
Irena Mielnik-Madej