O czym świadczy ból głowy po przyjmowaniu Polprazolu?

witam. od jakiegoś czasu leczę podrażniony przełyk i żołądek poprzez zażywanie IPP typu POLPRAZOL 20mg lecz boli mnie po nim głowa czy są jakieś inne podobne leki nie powodujące takich dolegliwości, ewentualnie czym zastąpic ten polprazol ?

Lek. Paweł Szadkowski

Istnieje co najmniej kilka możliwości leczenia farmakologicznego (aczkolwiek IPP są najbardziej skuteczne) i najlepiej udać się w tym celu do pana lekarza prowadzącego.