O czym świadczy ból głowy z lewej strony i wysypka?
Dzień dobry od 2 miesięcy mam ból głowy z lewej strony I z tej strony głowy mam wysypkę czerwonych krostek.Pojawiły się równierz na całym ciele.Miałem już rezonans magnet.głowy I kręgosłupa(wszystko w Normie)biorę tabletki na migrenę Amitryptyline Nie pomagajà.Proszę o odpowiedz co mam robić?

MĘŻCZYZNA, 47 LAT ponad rok temu
Lek. Katarzyna Szymczak
79 poziom zaufania
Jak długo przyjmuje Pan lek? Potrzeba kilka tygodni do pełnego działania, w razie braku poprawy sugeruję ponowna wizytę u lekarza, najlepiej neurologa.
Pozdrawiam