O czym świadczy ból łechtaczki i warg sromowych?

Witam od kilku dni bardzo boli mnie łechtaczka wręcz nie mogę jej dotknąć ani warg sromowych,mam wrażenie że łechtaczka jest opuchnieta,do tego gesty biały śluz ,przy oddawaniu moczu piekło bardzo ale teraz prawie w ogole jedynie co został ból łechtaczki,niestety nie mam możliwości na obecną chwilę udać się do ginekologa czy coś w aptece mi pomoże?naprawdę nie mogę jej nawet lekko dotknąć A na wodę reaguje pieczeniem więc umyć się jest nawet bardzo ciężko...

Lek. Tomasz Budlewski

Prosze koniecznie udać się do ginekologa leki bez recepty mogą pomoc chwilowo