O czym świadczy ból między szyją a klatką piersiową?

Witam mam 20 lat ostanio strasznie jestem zmeczona, moj bol w głowie od ponad roku juz zaczyna mnie meczyc jak byłam u lekarza stwierdzil ze nic takiego sie niedzieje. Miedzy szyja a klatka piersia po środku odczuwam dziwny bol nic zwiazanego z sercem poniewaz mialam badania i wszystko wyszlo dobrze. Czasami mam jakis kaszel ale delikatny, i starsznie drentwieja mi rece i nogi coraz czescieje pozatym nic innego sie nie dzieje. Prosze o odpowiedz bo strasznie sie martwie.

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze konieczna jest diagnostyka i przynajmniej wykonanie rtg kręgosłupa szyjnego i piersiowego