O czym świadczy ból piersi i senność?

Od ponad 2 tygodni bardzo bolą mnie piersi,do tego chodzę senna, prawie cały czas bym spała. Obawiałam się że to ciąża, jednak test wyszedł negatywny. Za 5 dni mam dostać miesiączkę, czy mogą to być jej objawy? Chociaż zazwyczaj mój PMS wygląda inaczej. Co to może być?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza rodzinnego i wykonać podstawowa diagnostykę