O czym świadczy ból po ekstrakcji zęba?

W ubiegły piątek miałam usuwanego zęba gdyż przez cały tydzień mnie bolał i nie dało się wytrzymać, udałam się do gabinetu i dentysta powiedział że zrobił się zgorzel. Mimo że było robione w nim kanałowe, po jakimś czasie ten ząb zaczął się łamać, złamał się że tylko korzenie zostały w środku. No to dentysta mi to usunął. Teraz niepokoi mnie ból, da się wytrzymać, nawet i bez tabletki ale gdy lekko truchtam w miejscu to czuje ból.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję poczekać ze treningiem Doza gojenie ran. Jeżeli ból będzie się nasilał proszę koniecznie udać się do lekarza wykonującego zabieg