O czym świadczy ból podczas stosunku seksualnego?

Witam . Mam problem z bólem podczas stosunku. Byłam u ginekologa dostałam tableki dopochoowe ponieważ stwierdził że miałam zapalenie . Wzięłam wszystkie, po miesiącu nadal czuję ból podczas stosunku i to nawet bardziej Policy. ..

Lek. Michał Lenard

Ból może mieć bardzo wiele przyczyn, konieczna będzie wizyta u dobrego ginekologa, który dokładnie Panią zbada, zleci odpowiednie badania i zdecyduje o dalszym postępowaniu. Pozdrawiam!