O czym świadczy ból prącia po zabiegu obrzezania?

Mój syn ma 10lat i jest po obrzezaniu. Zabieg miał mniej więcej 3-4lata temu. Od jakiegoś czasu boli go siusiak niezależnie od tego czy idzie w danej chwili do toalety czy nie, ogólnie boli cały czas. Do tego miewa również wzwod, czy to normalne? Błagam o pomoc

Na pewno nie jest to normalne. Radzę udać się z dzieckiem na konsultację bezpośrednią do urologa. Być może po obrzezaniu powstała jakaś blizna uciskająca prącie i wywołująca objawy jakie Pani opisuje.