O czym świadczy ból ręki po złamaniu kości promieniowej?

1.12.2016 złamałam dalszą nasade kości promieniowej bez przemieszczania, oderwanie wyrostka rylcowatego kości łokciowej.5 tyg gips, 4tyg domowa rehabilitacja i nadal nie mam sprawnej ręki, boli mnie, jest opuchnięta i mam małe ruchy nią. Co mam zrobić? Czuję blokadę .Ćwiczę z ciepłą wodą i mydlinami plus piłeczka i ruchy nadgarstkiem ale coś mnie zatrzymuje, blokada. Zapisałam się prywatnie na ćwiczenia bierne, magnoterapia, laser punktowy ale dopiero w poniedziałek zaczynam. Czy coś się dzieje?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest badanie lkekarskie aby moc coś wiecej powiedzieć. proszę koniecznie udąc się do lekarza rehabilitacji medycznej i lub do lekarza ortopedy. po badaniu bedzie mozna ocenic dalsze postępowanie. sadze ze konieczne jest przynjamniej badanie rtg.