O czym świadczy ból serca oraz drętwienie twarzy?

Witam mam pytanie moja mama co jakiś czas dziwie sie czuje dwa miesIące temu po operacji kwadratektomi piersi na wieczór czuła się bardzo źle puls serca bardzo skakał było nawet zE miala puls ponad 200, echo serca po tym wyszło ok, u neurologa również stwierdził że to nie do niego z tym, i od tygodnia znowu sie zaczyna dziwny bol serca drętwienie twarzy ból tylu głowy suchość w ustach problem z przelykaniem, na Internecie jest tego mnóstwo od problemow kardiologicznych do problemów z zoladkiem a może nawet i menopauza dodam że mama ma 50lat i problemy z zoladkiem zwezony przelyk czy coś.. i tu moje pytanie do jakiego lekarza sie udac?kardiolog?gastrolog? Zazwyczaj lapie to ją po południu jak cos zje chociaż nie zawsze bo bywa ze i wieczorami bardzo prosze o jakas poradę oraz co to moze byc z gory dziękuję

Konieczna pełna konsultacja z wynikami, analiza wyników, spokojna rozmowa i ustalenie dalszego postępowania . BEZPOŚREDNIA PEŁNA KONSULTACJA I ROZMOWA. mniej czytania internetu, bo zawsze znajdą sie '" różne możliwe choroby". Pozdrawiam i zapraszam