O czym świadczy ból spojenia łonowego po porodzie kleszczowym?

Witam jestem miesiąc po porodzie kleszczowym i okropnie boli mnie spojenie łonowe, w ciągu dnia nie odczuwam bólu za to w nocy jak leżę czuje dość silny bol który czasem mnie nawet budzi. Czy to objawy rozejścia spojenia i czy musze to leczyć?

Lek. Michał Lenard

Silny ból po takim czasie jest niepokojący, sugeruję wizytę u ginekologa, który Panią zbada i zdecyduje o dalszym postępowaniu. Pozdrawiam!