O czym świadczy ból w okolicy kostki?

Witam. 16.06 złamałam piszczel i strzałkę 19.06 operacja, zespolenie gwóźdź śródszpikowy piszczel cztery śruby, strzałka nie operowana moje pytanie czemu? Czy się zrośnie bez operacji?. 2. Pyt. Jestem. Bez gipsu od początku, w kolanie rozruszalam w stopie mam problem, jeszcze lekko opuchlizna okolic kostki i powyżej no i nie przyjemne uczucie bólu, z nogą w dół.obciazac nie wolno. Pytanie, co to jest że mi tak mocno ściska w okol kostki tak jak bym miała za sznurowana stopę szczypie, przejdzie ?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u ortopedy i ocena wyników badań diagnostycznych i zastosowanych metod terapeutycznych