O czym świadczy ból w okolicy żołądka?

Boli mnie w okolicy żolądka.Zrobiłam USG nerek i wątroby nic nie wyszlo.Zrobilam test na helikobakter wyszedl dodatni.Lekarz rodzinny dał leki na 2 m-ce, w tym antybiotyk. Do tego mam bardzo czeste wzdęcia.Byłam u gastrologa dał skierowanie na krew utajoną w kale, helikobakter w kale, oraz na morfologię nic nie wyszło. Czy gdzieś z tym jeszcze iść.Nie jest to ból ostry, ani po jedzeniu, Po prostu tak ćmi. Najbardziej około godz, 3 nad ranem. nie mam woreczka żolciowego. Proszę o pomoc. dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

Wskazana wizyta u lekarza gastroeneterologa i dalsza diagnostyka