O czym świadczy bolesne zgrubienie w pachwinie?

Witam z prawej strony w okolicy pachwiny robi sie taka mala buła często boli czuje takie uciskanie czasem takie grzanie tej okolicy rano wstane niema nic ale po jakimś czasie się to pojawia mam tak już przez ponad tydzień niewiem co robić z góry dziękuję z odpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

Przyczyn może być wiele. Czy powyższe objawy wystepują w czasie np. dźwigania, kasłania? Konieczne badania lekarskie bym mógł coś więcej powiedzieć. Proponują zgłosić się do lekarza rodzinnego