O czym świadczy brak apetytu w 33. tygodniu ciąży?

Bardo niepokoi mnie brak apetytu w 33tyg.ciąży który trwa już ok.miesiąca,jem jak wróbelek i to na siłę,niemam na nic siły,lekarz przepisał mi tylko dodatkowo żelazo i magnez,ale nie czuje różnicy.Staram się jeść chociaż owoce i warzywa,piję soki i wodę.Doprawiam co się da.Powinnam zrobić jakieś dodatkowe badania krwi?Wizytę u ginekologa mam dopiero za 3tyg.Boję się o dziecko...

Lek. Katarzyna Szymczak

Sugeruję kontrolna morfologię, tsh, glukozę oraz aspat i alat. W razie niepokojących objawów m.in bólów brzucha, skurczy, plamienia czy osłabienia ruchów dziecka pilny kontakt z lekarzem. Pani objawy mogą być spowodowane uciskiem macicy na narządy wewnętrzne w tym żołądek.
Pozdrawiam