O czym świadczy brak krwawienia z odstawienia od dwóch tygodni?

Od 3 lat przyjmuję tabletki antykoncepcyjne, do tej pory regularnie podczas siedmiodniowej przerwy występowało u mnie krwawienie. Od dwóch miesięcy jednak podczas przerwy od tabletek nie występuje żadne krwawienie ani plamienie. Robiłam kilka testów ciążowych i wszystkie dały wynik negatywny. Czy jest to częste zjawisko czy może ono świadczyć o jakichś konkretnych nieprawidłowościach? Będę wdzięczna za odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

a jakie dokładnie tabletki? wskazane jest oznaczenie poziomu beta hcg i wizyta u lekarza ginekologa.