O czym świadczy brak okresu podczas stosowania Dostinex?

Witam. Zdiagnozowano u mnie gozka przysadki mózgowej wielkości 7mm. Trzy tygodnie temu zaczęłam brać dostinex. 0,5 tabletki dwa razy w tygodniu na początek, a teraz biorę po całej tabletce 2 razy w tygodniu. Spóźnia mi się okres prawie 2 tygodnie. Robiłam dwa testy, wynik negatywny. Wcześniej miesiączki były dość regularne. Czy to możliwe po tym leku czy może powinnam odstawic tabletki ? Wizytę u swojego lekarza mam dopiero w listopadzie. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje oznaczyć poziom beta hcg i udac się do lekarza ginekologa