O czym świadczy brak przyrostu betaHCG?

Witam, jestem w 7 tygodniu ciąży. Wykonałam badanie beta hcg i miało ono wartość 7280, na następny dzień 7336. Poziom prawidłowy według tabeli tygodni, ale martwi mnie brak przyrostu. Czy mogę spodziewać się najgorszego? Lekarz mnie uspokaja, że najważniejsze, iż beta nie spada, ale niestety mam złe przeczucia. Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

w pewnym momencie poziom beta hcg się stabilizuje. proponuje powtórzyć badanie i koniecznie udać się ponownie do lekarza ginekologa