O czym świadczy brak smaku i węchu podczas karmienia piersią?

Karmię piersią i od 3 m-cy nie czuję smaku i węchu. Przeszłam zapalenie zatok i kilka wodnistych katarów które leczyłam domowymi sposobami. Nie wiem czy to nie jest na tle alergicznym. Przy mocnym wydmuchaniu nosa przez sekundę czuję smak lub zapach a potem znów nic. Jest do dla mnie uciążliwe, a przypisane leki nie dają efektu (fixonase), a po płukaniu zatok jeszcze bardziej bolą mnie zatoki. Czy nie wylecze tego w czasie karmienia piersią?

czytaj ulotki leków!!! skoro lekarze nie czytają ...Flixonase to lek sterydowy przenikający do mleka kobiety karmiącej. Może uszkodzić dziecko i zahamować jego wzrost. Stosuje się go u dzieci po czwartym roku życia. Nie lecz się więcej u tego lekarza. zmień go i pokaż mu moją odpowiedź.Nie płukaj zatok to następne szkodliwe oszustwo reklam! Zatoki nie dają bólów głowy to następne kłamstwo reklam trucizny czyli Ibupromu zatoki!