O czym świadczy brak widocznej akcji serca?

Dzień dobry. Mam wielka prośbę o pomoc. Chodzi o to ze jestem w ciąży. Ostatnia miesiączkę rozpoczelam 13 września. W dniu dzisiejszym byłam na usg i ginekolog powiedział ze zarodek ma 2,7 mm i nie widzi bicia serca.(zapomniałam powiedzieć mu ze miałam pełny pęcherz, ale nie wiem czy to ma znaczenie)Powiedział ze raczej nic z tego nie będzie. Kazał mi przyjść jeszcze za tydzień na usg ale ja bardzo się denerwuje i nie wiem jak mam się do tego nastawiać. Bardzo proszę o poradę.

Lek. Tomasz Budlewski

Propknuje oznaczyć poziom beta hcg i koniecznie udac się ponownie do lekarza ginekologa . Zawsze nalezy mieć nadzieje