O czym świadczy chęć nagłego wypróżnienia?

Witam. Od ponad roku mam problem z brzuchem,a konkretniej z podbrzuszem po lewej stronie,robiłem USG i nic na nim nie wyszło,brałem probiotyk Sanprobi,ale jest niewielka poprawa,co ciekawe z prawej strony nic mi nie dolega.Tylko z lewej cały czas dochodzą dziwne dźwięki "bulgotanie", i boli czasami .Do tego dochodzi chęć nagłego wypróżnienia .Pozdrawiam i proszę o odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecic dalsze postepowanie