O czym świadczy ciągłe zmęczenie, brak apetytu i senność?

Witam, moja dziewczyna ma problem ze zdrowiem. Proszę pomóżcie albo chociaż podpowiedzcie coś. Ciągle by spała. Wieczorem dopiero wstaje na chwilę żeby się ogarnąć i tyle. Rano nie może się dobudzic. Cały czas jest słaba, nie ma siły na nic, nawet stać. Bardzo szybko się męczy. Bolą Ją plecy, ściska i kłuję Ja w klatce i w bokach piersi. Częste bóle głowy, brak apetytu. Raz jej zimno raz gorąco. Czasami ma płytki oddech i serce jej szybko bije. Dużo badań miała robionych. Morfologie, keratynine, mocz, ekg, przeswietlenie płuc, Wit. B12, żelazo, wapń, usg brzucha, amylaze, ob(tu trochę podwyższone 20-30) crp. Na Borelioze wyszło Jej jedno badanie dodatnie. Ale nieznacznie. Oprócz tego wszystkie wyniki dobre. Co dalej robić? Pomóżcie proszę

Dzień dobry, objawy, które Pan opisuje mogą wskazywać na zaburzenia nerwicowe. Nerwica to choroba, która pojawia się coraz częściej w społeczeństwie. Istotą tej choroby jest lęk, który towarzyszący nerwicy i jest tak silny, że wywołuje objawy płynące z ciała. Do objawów somatycznych (fizycznych) należa głównie biegunki, bóle brzucha, wymioty, nudności, bole głowy, kołatanie serca, duszności, bezsenność oraz uderzenia gorąca. Zastanawiam się czy oprócz objawów fizycznych, które Pan wymienił, Pana dziewczyna doświadcza także trudności w sferze emocjonalnej- czy doświadcza jakiś uczuć np. smutek, pustka, przygnębienie czy nieumiejętność cieszenia się życiem. Podobne objawy, do tych, które Pan wymienił, dają także zaburzenia endokrynologiczne- nadczynność bądź niedoczynność tarczycy. Dlatego też radziłabym zrobić badanie TSH, FT3, FT4. Jeśli wyniki wyjdą w normie, sugerowałabym wizytę u psychologa lub psychoterpauty w celu postawienia rzetelnej diagnozy. Pozdrawiam oraz życzę wiele spokoju i wytwałości.