O czym świadczy drętwienie ciała po wypiciu alkoholu?

Dobry wieczor a wiec tak... Dwa miesiace temu wypilam kilka piw I drinkow wieczorem a na drugi dzien czyli rano nagle poczulam ze nie dretwieje mi lewa reka puzniej mialam uczucie Wyjscia z ciala dlawienie sie caly dzien a wieczorem ucisk w glowie I pszestalam na piec dni palic papierosy I alkohol pilam tylko ziolowe cherbaty... Zeby te uczucie ustapilo, mialam tak kilka kolejnych dni ale juz inaczej troszke I nie tak straszne lecz tesz uczucie Okropne bicie Serca wyjsciu z ciala nie czuci . I mialam gorace plecy gorace uczucie w klatce piersiowej serce walilo I ugiete nogi mokre rece I tak Co jakis czas nawet Co dziennie I do Tego pszyszly mysli natretne o smierci slyszalam glosy to moje glosy ale straszne.... Byly na za and pierw te objawy a potem mysli mysli objawy o rak w kolko

Należy przestać nadużywać alkoholu; pięć dni to zdecydowanie za mało i wykonać badania w kierunku powikłań choroby alkoholowej; sprawdzić wątrobę, poziomi witamin (wit B12, wit B1) i minerałów, wykonać badanie EEG. proszę się też zgłosić do ośrodka leczenia uzależnień, być może wystąpiła u Pani tzw "delirka"