O czym świadczy dyskomfort związany z delikatnym bólem żołędzi?

Witam. Mam 18 lat i pewien problem z członkiem. Od około tygodnia odczuwam dyskomfort związany z delikatnym bólem żołedzi, czuje bardzo delikatne szczypanie i swędzenie i gdy ucisnę żołedź czuję również delikatny ból. Napletek w zwodzie jak i w spoczynku odciągam bez żadnego problemu, skóra na żołedzi nie jest zaczerwieniona jedynie czasami jest sucha a czasami wilgotna.Dodam jeszcze że nigdy nie współżyłem.Chciałbym dowiedzieć się co mi może dolegać jak również do jakiego lekarza mógłbym się udać? Czy mogę udać się do lekarza internisty? Jak będzie wyglądać wizyta? Piszę ponieważ jest to dla mnie bardzo stresująca sytuacja ponieważ nigdy nie miałem takich dolegliwości i nigdy nie byłem u lekarza z taką sprawą, więc bardzo proszę o wyczerpującą odpowiedź. Dziękuję.

Może to być infekcja płciowa miejscowa, może wskazane będzie pobranie moczu na badanie