O czym świadczy dziwny zapach moczu i brak miesiączki?

Dzień dobry! Piszę do Państwa ponieważ około 1,5 miesiąca temu miałam zakazenie ukladu moczowego, brałam cystopurin i zakazenie minęlo, poźniej po jakimś miesiau znowu miałam ból podczas oddawania moczu i znowu wziełam cystopurin, zakazenie przeszło ale od tamtej pory mam dziwny zapach moczu, po prostu mój mocz śmierdzi, czasem odczuwam swedzenie w miejscach itymnych i ból w dolnej częsci brzucha, poza tym od 2 miesiecy spóźnia mi się miesiączka a nie jestem w ciązy. Jakie badania mi Pan zaleca?

Lek. Tomasz Budlewski

Przede wszystkim badanie ogólne moczu i Ew posiew oraz wymaz z dróg rodnych