O czym świadczy gorąca i piekąca skóra twarzy?

Witam. Mam problem od kilku miesięcy moja twarz robi się bardzo gorąca i czerwona, bardo piecze. Głownie pali i piecze jak się zestresuje. Problem ten pojawia się głownie tez popołudniami i wieczorem Byłem już u dermatologa który przepisał maści ale to nie pomaga. Nie mogę sobie poradzić z tym problem bo bardzo mi to utrudnia życie. Szukam porostu pomocy. Prosiłbym żeby Pan mi doradził co mam zrobić

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac się do lekarza endokrynologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i wykonać odpowiednia diagnostyke