O czym świadczy gruba żyła na piersi?

Witam.Mam 21 lat.Moim problemem jest gruba żyła prowadząca do sutka na prawej piersi.Sutek jest wrażliwy,nic nie wycieka z niego.Boli mnie pierś.Byłam u ginekologa i na usg piersi,ale wszystko było ok.Ginekolog mi przepisał maść i na jakiś czas przestało boleć, a żyła raz jest widoczna,a raz nie.Ewelina

Lek. Tomasz Budlewski

Proponują kierować się zaleceniami lekarza badającego lub udać się do poradni chorób piersi