O czym świadczy guz na głowie u 3-latka?

Witam mój 3 letni syn ma na głowie widocznego twardego guza i 2 małe w jego okolicy. Umiejscowiony jest w okolicy ciemieniowej, lekarz ogólny powiedział że to torbiel i że nie ma czym się martwic. Czy na prawdę to nic groźnego i samo przejdzie bez żadnych powikłań? Dziękuje.

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania ciężko jest coś więcej powiedzieć. Proponuje kierować się zaleceniami lekarza badającego