O czym świadczy guzek po laparoskopowym przekłuwaniu torbieli?

Niecałe 2 tygodnie temu laparoskopowo miałam przekłuwaną torbiel ciałka żółtego prawego jajnika , lewego pękła i krwawiła przez około dwa dni przez co podczas zabiegu założono mi dren po prawej stronie. Dren usunięto po 3 dniach. Teraz rany się ładnie goją, szwy dawno wyjęte, jednak po prawej stronie pod cięciem zrobiła mi się gula, której wcześniej nie zauważyłam, większa od rany, wyczuwalna pod palcami, czasem trochę boli to miejsce. Co to może być ?

Lek. Tomasz Budlewski

Czy wystepują jakieś inne objawy? Każdy zabieg niesie ze soba pewnego stopnia ryzyko wystąpienia działań niepożądanych np. wystąpienia ropnia innych powikłań miejscowych oraz ogólnoustrojowych konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Sądzę że powinna się udać pani do lekarza wykonującego zabieg lub lekarza rodzinnego w jak najkrótszym czasie