O czym świadczy guzek w okolicy odbytu?

Niewielki wyczuwalny guzek w okolicy odbytu od 2 dni.To nie wychodzi z odbytu znajduje się 1 cm dalej. tworzy się poza śluzówką odbytu. pod skórą.Podczas wypróżnień wychodzi śluzówka potem się chowa( Stan po hemiikolektomii prawostronnej i wyłonieniu jejunostomii (07.2010) i odtworzeniu ciągłości przewodu pokarmowego 08.2010). Cechy defekacji dyssynergistycznej t.1 Zaburzenia czucia trzewnego w zakresie odbytnicy.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna ocena i badanie lekarski najlepiej przez proktologa, przyczyn może być wiele, być może tworząca się przetoka, a jaka przyczyna poprzedniej operacji?