O czym świadczy kaszel po zawale?

Dzień dobry, 5 tygodni temu mój tata miał zawał serca. Dokładniej przedniej ściany. Wstawiono mu dwa stenty, lekarze ocenili, że zawał nie był bardzo rozległy. Frakcja wyrzutowa po zawale 50, test wysiłkowy miesiąc po zawale (jeszcze przed rehabilitacją) 10 MET. Od początku tata odczuwa duszności i kaszel. Duszności są już coraz słabsze, ale kaszel cały czas taki sam. Dodatkowo, tata mówi, że źle się czuje i ciągle śpi. Czym to może być spowodowane? Dodam, że oprócz miażdżycy na nic nie choruje

Lek. Tomasz Budlewski

Być. Może to efekt działania leków proszę koniecznie udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć