O czym świadczy kłucie i ból okolicy żeber?

Witam. Czy ktoś może mi powiedzieć co może sprawiać wrażenie kłucia, przypominania o sobie, nerwobolu? Sprawa jest zlokalizowana z boku, na żebrach aczkolwiek nie wzdluz zeber a od góry do dolu? Wcześniej widoczne było tam coś w rodzaju znamienia, wkleslego nerwu? Ciężko powiedzieć. Znamię znikło a klucie,nerwobol zaczął pojawiać się niżej w różnych płaszczyznach? Czy być może SM również objawia się zmianami widocznymi na skorze? Wydaje się być to bardziej temat neurologiczny.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć