O czym świadczy kłucie po laparoskopii jajnika?

Witam, 3 tygodnie temu mialam laparoskopie torbieli jajnika lewego 7 cm. Do tej pory czułam się dobrze, jednak dzwignelam ciezar powyżej 6-7kg. Od tamtego momentu(3 dni) odczuwam kłucie po lewej stronie brzucha. Co to może oznaczać? Czy może to być przepuklina?

Aby wykluczyć przepuklinę wystarczy zwykłe badanie fizykalne przez chirurga. Jednak jeśli w bliznach po operacji nie odczuwa Pani żadnych guzów, uwypukleń prawdopodobieństwo obecności przepukliny jest znikome. Być może w czasie podnoszenia ciężaru doszło do miejscowego przeciążenia mięśni, powięzi co za skutkowało ich przeciążeniem i podrażnieniem nerwów. Jeśli bóle nie ustąpią po kilku dniach radzę w tej sprawie bezpośrednio skonsultować się z chirurgiem.