O czym świadczy kłujący ból z lewej strony klatki piersiowej?

Witam. Od kilku lat dokucza mi klujacy ból z lewej strony klatki piersiowej. Czasem łapie tak niespodziewanie i silnie, że płyną mi łzy z bólu i ciężko mi złapać oddech. Potem oddycham płytko bo wtedy mniej boli. Bóle przychodzą falami, potem czuje się osowiala i bez życia. Jestem osobą nerwowa, szybko się denerwuje ale raczej nie stresuje nadmiernie próbując luźno podejść do wszystkiego. Od paru miesięcy doszedł również ból w szyi kiedy kręcę głową na boki, jakby blokada z tylu. Ktoś pomoże?

Witam!
Proszę się zgłosić do Poradni Zdrowia Psychicznego, porobią odpowiednie testy projekcyjne, ustalą podatność na wybrane techniki psychoterapii, zlecą podstawowe badania laboratoryjne i wspólnie ustalicie dalsze postępowanie. Konflikty emocjonalne mogą dawać objawy naśladujące każdą chorobę somatyczną. Warto spróbować tych metod leczenia.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.