O czym świadczy krew w stolcu i pieczenie odbytu?

krew w stolcu Mam pytanie od tygodnia podczas wyproznienia mam krew na paierze ale nie jest ona zawsze raz rano a raz wieczorem do tego uczucie niepelnego wyproznienia uczucie piecuenia w odbycie a stolec jest luzny ale nie wodnisty i podczas wyproznienia czasami mam uczucie bolu co to moze byc?

Lek. Paweł Szadkowski

Mogą to być zarówno błahe schorzenia, jak guzki krwawnicze, jak i poważne - jak nowotwór. Dlatego proszę nie czekać i udać się do lekarza na badanie. Może być konieczność wykonania kolonoskopii.