O czym świadczy krwawienie po operacji hemoroidów?

10 lipca minęło 6mc jak miałam operację hemoroidow już nie krwawiłam ponad dwa mc. A dzisiaj po wyróżnienieniu zauważyłam krew na papierze. Dodam że powróciłam do jazdy na rowerze i nie wiem czy od tego. Operacja była tradycyjna bez założenia szwów. Mam pytanie czy po takim zabiegu mogę jeździć na rowerze i jak długo jeszcze mogę odczuwać ból. Bo mimo że nie krwawie to lekki ból jest cały czas.Lekarz na ostatniej kontroli mówił że wszystko jest wygojone

Lek. Katarzyna Szymczak

Może pani jeździć rowerem, tylko raczej nie bardzo długie dystanse albo z przerwami. Skoro ból nadal się utrzymuje to może jest jakas inna przyczyna.
Pozdrawiam