O czym świadczy lęk i apatia u 24-latka?

wszystko zaczęło się ok4tyg temu nagle poczułem nocy taki paniczny lęk przez tydzień czasu byłem nie do życia czułem lęki,zmartwienie,brak humoru apatię,praktycznie nie wychodziłem z domu w kolejnym tyg czułem się już lepiej lecz doszły bóle serca,krzyża,bóle w klatce piersiowej. Od dwóch tygodni czuję się już lepiej wychodzę z domu itp..Udałem się do psychologa który stwierdził ze to może być nerwica lękowa oraz do psychiatry który to wykluczył.Lęk ukazuje się tylko rano po przebudzeniu obecnie

Dzień dobry, warto kontynuować wizyty u psychologa żeby znaleźć przyczynę Pana stanu. Proponowałabym jeszcze wykonać badania na tężyczkę. Często objawami silnej tężyczki są napady lękowe. Natomiast tylko badania mogą to potwierdzić.
Pozdrawiam A. Pacia

Witam, powinien Pan z tym problemem udać się do psychoterapeuty aby zasięgnąć dodatkowej opinii.
Jeżeli okaże się, że to zaburzenie lękowe to i tak wtedy najlepiej poddać się psychoterapii.
Pozdrawiam