O czym świadczy łożysko i ściana tylna bez cech odklejania?

Jestem w 16 tygodniu ciąży, USG wykazało "łożysko ściana tylna bez cech odklejania, jednorodne, dochodzi do ujścia wewnętrznego kanału szyjki macicy" w 20 tygodniu planowałam wakacje, samolotem. Czy to jest przeciwskazanie do lotu?

Absolutnie nie jest to przeciwwskazanie. Obraz USG ciąży jest prawidłowy i nie wskazuje na żadną patologię rozwojową. Nie ma powodu do niepokoju.