O czym świadczy mały pęcherzyk ciążowy?

Dzień dobry. Według daty ostatniej miesiączki jestem w 6 tyg ciąży. Wiem, kiedy nastąpiło zapłodnienie, według tego wychodzi wiek płodu to 3 tyg i 4 dni. Czy to możliwe, że na usg był widoczny jedynie pęcherzyk 2,5 mm. Według powszechnej opinii ten pęcherzyk mógłby być widoczny już 2 tyg temu (w 4 tyg ciąży). Moje cykle wynoszą średnio 31 dni. Nie wiem czy mam się martwić tym małym pęcherzykiem? Nie mam objawów ciąży, poza obolałymi piersiami.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje oznaczyć poziom beta hcg i udac się do lekarza ginekologa