O czym świadczy mrowienie po osteotomii kolana?

 46 l. Witam jestem ponad tydzień od osteotomia kolana. Robię co 2h oklady z lodu. Co jakichś czas odczuwam jakby nagle uderzenie wiązki prądu kolana. Dodam brak obrzęku, rana goi się poprawnie. Czy owo mrowienie to normalna reakcja? Pozdrawiam, dziękuję za odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć .