Kobieta , 38 lat Od ok mies mam dziwne mrowienia w stopach i parzenie w okolicy palcow najczesciej rano kiedy wstaje albo po wysilku kiedy sie poloze.duzo dzwigam nosze 10kg dziecko praktycznie caly dzien.czasem boli tez klatka piersiowa u gory i mam prad w palcu reki po myciu pod biezaca woda np.rtg kreg robione przed ciaza skolioza odc piersiowego.ekg poprawne,morfologia tez tylko niedobor zelaza mam 30 i wit b12 mam 180.cukier w porzadku.miewam tez stany depresyjne,nerwice i ogolnie jestem w ciaglym stresie.
Odpowiedź na pytanie znajduje się poniżej.
Zaufany specjalista Umów wizytę
Edytuj odpowiedź

Do pełnej konsultacji neurologicznej, z całą dokumentacją ; do interpretacji klinicznej!!

Skolioza, mało ćwiczeń, dużo dźwigania,
Osłabienie po ciąży
NIEDOBÓR ŻELAZA=30! Duże niedobory wit B12=180 !!! do diagnostyki i uzupełnienia!! ? Robaczyca, zaburzenia wchłaniania, zła dieta
Niedobów wit D ?? do suplementacji!!
Relax, dobra dieta i ćwiczenia wzmacniające
PEŁNA KONSULTACJA; MORFOL, Żelazo, ferrytyna, TSH; I LECZENIE!!!
Pozdrawiam i zapraszam pilnie

Mgr Barbara Szalacha 75
Mgr Barbara Szalacha Psycholog, Rzeszów 75 poziom zaufania
Zaufany specjalista Umów wizytę
Edytuj odpowiedź

Witam serdecznie,
powina Pani skonsultować swoje dolegliwości z lek.rodzinnym i zrobić należne badania .Od strony psychologicznej dobre byłyby też działania antystresowe,wyciszające emocje i ew.praca nad psychosomatyką/wykonują ją psychoterapeuci/.
Pozdrawiam i zapraszam .

 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Witamy serdecznie!

Zebraliśmy dla ciebie dodatkowe informacje dotyczące tematów poruszanych w pytaniu. Skorzystaj z linków poniżej, aby dowiedzieć się więcej:

  • Badanie elektrokardiograficzneEKG spoczynkowe przeprowadza się w celu wykrycia zaburzeń rytmu serca. Skrót EKG oznacza elektrokardiogram lub elektrokardiograf.
  • NeurologiaNeurologia to dziedzina medycyny zajmująca się schorzeniami obwodowego i ośrodkowego układu nerwowego. Jest silnie spokrewniona z psychiatrią i polega na odkrywaniu przyczyn uszkodzenia systemu neuronalnego.